ZSRCKU Kościelec

Kontynuacja projektu „Cool-Tour. Młodzi badacze regionu 2.0 „

26 marca 2019

25 marca 2019 roku w naszej  szkole odbyły się warsztaty przeprowadzone przez wykładowców Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pierwsza grupa (klasy I TŻ, I TG, ITL) uczestniczyła w zajęciach  pt. Czym nas może zaskoczyć wiersz wolny?,

Czy jesteśmy autorami naszych codziennych wypowiedzi? prowadzonych przez  prof. Krzysztof Skibskiego. Druga grupa natomiast (klasy I TI i II TI) wzięła czynny udział w warsztatach pt. Humanistyka cyfrowa prowadzonych przez dr Tomasz Umerle. Zajęcia były miłą odskocznią od codziennych lekcji języka.

tekst: A.Gorzkowska

warsztaty przeprowadzone przez wykładowców Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu (1) warsztaty przeprowadzone przez wykładowców Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu (2) warsztaty przeprowadzone przez wykładowców Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu (3) warsztaty przeprowadzone przez wykładowców Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu (4)