ZSRCKU Kościelec

Uczennica ZSRCKU finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

05 kwietnia 2019
4 kwietnia 2019 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się III etap VIII edycji Olimpiady Logistycznej. Do wielkiego finału zakwalifikowali się uczniowie, którzy najlepiej napisali dwa pierwsze etapy online. 
Do pierwszego etapu przystąpiło 3000 uczniów, w drugim znalazło się już tylko 120, do ścisłego finału komisja zakwalifikowała 60. Wśród szczęśliwców była uczennica naszej szkoły Wiktoria Polichnowska z klasy III TL.
Finaliści musieli rozwiązać i uzasadnić przedstawiony problem logistyczny. Konkurencja wśród uczniów była ogromna a walka o podium bardzo wyrównana.
Podczas finału na uczestników czekały  gadżety i czasopisma branżowe, a przede wszystkim case study z firmą Spedimex.
Wiktoria wywalczyła III miejsce i została finalistką VIII Olimpiady Logistycznej.
Uczennicę do konkursu przygotowywała p. Anna Pławińska- nauczycielka przedmiotów logistycznych. Gratulujemy!
DSC00350 DSC00351 DSC00354 DSC00355 DSC00356 DSC00357