ZSRCKU Kościelec

Podziekowanie dla szkolnych krwiodawcow!

17 października 2023

Dnia 12 października 2023 roku w Muzeum Historii Żydów POLIN w Warszawie odbyła się uroczysta gala podczas, której ogłoszono wyniki ogólnopolskiego rodzinnego konkursu promującego honorowe krwiodawstwo. Ponadto podczas uroczystości wyróżniono kilkadziesiąt szkół, które prowadzą działalność mającą na celu honorowe oddawanie krwi. Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia pan. Waldemar Kraska oraz Dyrektor Narodowego Centrum Krwi pani Małgorzata Lorek wręczyli podziękowania przedstawicielom poszczególnych szkół.

Naszą szkołę miała zaszczyt reprezentować pani Małgorzata Kulińska, która została wytypowana do udziału w uroczystości przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu.

SKM_C224e23101311180

1 2 3 4