ZSRCKU Kościelec

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

16 października 2023

W dniu 13 października 2023 r. odbył się uroczysty Apel z okazji 250 rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej przygotowany przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Ta wyjątkowa rocznica dla oświaty przypomina Nam o znaczeniu edukacji w historii naszego kraju, jak i zobowiązaniu do ciągłego rozwoju w tej dziedzinie. Świat zmienia się coraz szybciej, a my musimy nadążać za postępem, by przygotować młode pokolenia do przyszłości. Nasza szkoła może poszczycić się 103-letnią historią rozwoju szkolnictwa zawodowego w dziedzinie rolniczej i z tej okazji 30 września 2023 r. obchodziliśmy ten wspaniały jubileusz.

Podczas Apelu dyrektor szkoły Pan Wiesław Kujawa wręczył nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom i pracownikom szkoły.

Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje.