ZSRCKU Kościelec

III edycja szkolenej ligi strzeleckiej

29 marca 2018

       W dniu 26. 03. 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie odbyła się 4 kolejka III edycji Szkolnej Ligi Strzeleckiej szkół powiatu kolskiego, łęczyckiego oraz kutnowskiego.

    Uczniowie ZSRCKU w Kościelcu uczestniczyli w tej edycji w składzie: Daria Banasiak kl. III TE,  Weronika Michalak kl. I TE,  Kamila Szafrańska kl. II b TE,   Konrad Ostróżka kl. IV a TE, Dawid Nijak kl. III TE,  Dominik Szewczyk kl. III TR. Indywidualnie szkołę reprezentowały:  Natalia Antas kl. IV b TE, Marletta Antas kl. IV a TE. Drużyna ZSRCKU łącznie uzyskała 497 pkt. na 600 uzyskującIV miejsce. Zawodniczka Daria Banasiak w klasyfikacji indywidualnej zajęła III miejsce uzyskując 92 pkt. na 100. Wczorajsza kolejka była też ostatnią w tej edycji rywalizacją gdzie została podsumowana

    III edycja oraz przekazano nagrody i puchary dla poszczególnych drużyn i zawodników. Drużyna ZSRCKU w Kościelcu łącznie uzyskała 2000 pkt. co pozwoliło jej zająć IV miejsce drużynowo natomiast Daria Banasiak w klasyfikacji indywidualnej uzyskała 453 pkt. i zajęła V miejsce. Drużynę przygotowywał i szkołę reprezentował instruktor strzelectwa sportowego Gabriel Piguła.

Tekst: G. Piguła

26.03 (16)