ZSRCKU Kościelec

IX Turniej Klas Policyjnych

24 kwietnia 2024

9 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie odbył się IX Turniej Klas Policyjnych Województwa Wielkopolskiego im. asp. Jana Kubiaka. W turnieju wzięło udział 66 zawodniczek i zawodników z 22 szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Technikum Ekonomicznego w składzie Aleksandra Czaplicka, Mateusz Stanisław Bartczak i Hubert Józefowicz. Rywalizowali w czterech konkurencjach: strzelaniu, rzucie granatem, pierwszej pomocy oraz na torze sprawnościowym.

W końcowej rywalizacji turnieju Nasz Zespół zajął IV miejsce Organizatorzy turnieju wyróżnili także zawodników, którzy zdobyli największą ilość punktów w klasyfikacji indywidualnej.

Na podium znaleźli się uczniowie z naszej szkoły:

I miejsce Hubert Józefowicz

III miejsce Mateusz Stanisław Bartczak

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.