ZSRCKU Kościelec

Konkurs „Zostań Ekonomistą”

02 czerwca 2020

Aleksandra Grabska (kl. III TE) i Wiktoria Słodkiewicz (kl. II TE) zajęły III miejsce w konkursie organizowanym przez Wydział Ekonomiczno-Społeczny na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu „Zostań Ekonomistą”. Konkurs polegał na napisaniu eseju z wybranej problematyki ekonomicznej, zredagowanego według wymagań Organizatora. Ola i Wiktoria napisały pracę na temat BUDŻETY GOSPODARSTW DOMOWYCH.

Zwycięzcy IV edycji konkursu oraz pozostali laureaci otrzymali zaświadczenie uprawniające do przyjęcia na studia dzienne I stopnia bez konieczności udziału w postępowaniu kwalifikacyjnym podczas rekrutacji na kierunki studiów, oferowane przez Wydział Ekonomiczno-Społeczny na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Zwycięzcy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca otrzymali dodatkowo nagrody rzeczowe.

Laureatkom serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu pasji i zainteresowań ekonomicznych.

Szkolnym opiekunem konkursu była p. Katarzyna Kameduła