ZSRCKU Kościelec

Monin Cup Junior 2019

06 grudnia 2019

5 grudnia 2019 roku, uczennica klasy IV TŻiUG Beata Wasiak, wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Barmańskim MONIN CUP JUNIOR, który odbył się w Zespole Szkól Gastronomiczno- Hotelarskich w Warszawie.  Data ta okazała się być wyjątkowo   szczęśliwa zarówno dla Beaty Wasiak jak i całego ZSRCKU Kościelec bowiem, tego dnia, nasza reprezentantka startująca ze szczęśliwą 13, wywalczyła sobie 3 miejsce, i tym samym uplasowała się na podium. W wyniku zaciętej rywalizacji, obejmującej przygotowanie 4 jednakowych koktajli bezalkoholowych, w czasie nie dłuższym niż 7 minut oraz Blind Testu sprawdzającego umiejętność rozpoznawania przez zawodnika smaków marki MONIN, Beata Wasiak wywalczyła sobie miejsce na podium, deklasując tym samym 25 przeciwników – młodych  barmanów z całej Polski. W trakcie konkursu, surowej ocenie podlegał nie tylko wygląd, zapach i smak koktajlu ale również technika pracy barmana. Zarówno perfekcyjna technika pracy za barem Beaty Wasiak jak i wspaniały, autorski koktajl z przepiękną dekoracją, pozwolił naszej uczennicy zająć 3 miejsce w Polsce w tak prestiżowym konkursie. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięcia Beaty Wasiak!!!

tekst: Kinga Czupryńska

zd_7 zd_3c zd_3b zd_3a zd_2a zd_1