ZSRCKU Kościelec

Szkolna Liga Strzelecka Powiatu Kolskiego

28 marca 2024

26 marca 2024 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie odbyła się V kolejka VIII Edycji Szkolnej Ligi Strzeleckiej Powiatu Kolskiego. W zawodach uczestniczyło 6 szkół z powiatu łęczyckiego oraz kolskiego. ZSRCKU w Kościelcu reprezentowali następujący uczniowie:

• Natalia Russek, 

• Oliwia Kotarska,

• Gabriela Stawicka,

• Paulina Ratajczyk,

• Alan Głowiński,

• Szymon Radka,

• Filip Gruszczyński.

Zawodnicy naszej szkoły uzyskali 542 punkty i w klasyfikacji drużynowej zajęli II miejsce. Najlepszy wynik w kategorii dziewcząt uzyskała Natalia Russek, która zdobyła 95 punktów i wywalczyła I miejsce, natomiast II miejsce wśród chłopców z wynikiem również 95 punktów zajął Szymon Radka.

Podczas zawodów podsumowano VIII Edycję Szkolnej Ligi Strzeleckiej. 

W klasyfikacji generalnej drużyna ZSRCKU w Kościelcu uplasowała się na III miejscu z wynikiem 2636 punktów. W klasyfikacji generalnej chłopców III miejsce wywalczył Szymon Radka zdobywając 463 punkty, wśród dziewcząt IV miejsce z wynikiem 450 punktów zajęła Natalia Rusek.

Do zawodów drużynę przygotowywał pan Gabriel Piguła. Gratulujemy zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów.