ZSRCKU Kościelec

VI Zjazd absolwentów

30 października 2023

Dokładnie miesiąc temu 30 września 2023 r. obchodziliśmy 100-lecie Szkoły Rolniczej w Kościelcu podczas VI Zjazdu Absolwentów Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Kościelcu, chcielibyśmy jeszcze raz podziękować sponsorom za wsparcie organizacji Zjazdu, a także Panu Zbigniewowi Kwiatkowskiemu właścicielowi firmy Zbigniew Kwiatkowski – Catering i Gastoronomia oraz Hotelowi Złotogórskiemu w Daniszewie za przygotowanie poczęstunku oraz wspaniałą obsługę.

 „Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym,
że tylko to wszystko, co robimy dla innych,
jest tym, co naprawdę warto robić”

Carroll Lewis

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM SPONSOROM ZA WSPARCIE W ORGANIZACJI VI ZJAZDU ABSOLWENTÓW ZESPOŁU SZKÓŁ ROLNICZEGO CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. STANISŁAWA STASZICA W KOŚCIELCU:

Beznazwy-1 Beznazwy-2 

Wyrażając swoją wdzięczność za wielkie serce i dobrą wolę, życzymy wielu sukcesów w realizowaniu planów zawodowych.