ZSRCKU Kościelec

Wielkopolski Kurator Oświaty wręczył Stypendia Prezesa Rady Ministrów

17 listopada 2023

Dnia 16.11.2023 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Słupcy Wielkopolski Kurator Oświaty Robert Gaweł wręczył Stypendia Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół z województwa wielkopolskiego, z powiatów: tureckiego, słupeckiego, kolskiego, konińskiego i miasta Konin.

Wśród najlepszych uczniów znalazł się Szymon Fabiański – uczeń klasy czwartej Technikum Informatycznego Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Kościelcu. Na ww. uroczystości obecni byli również Pan dyrektor szkoły – Wiesław Kujawa oraz Pani Ewa Fabiańska.

Znakomitych wyników pogratulował najlepszym wielkopolskim uczniom Wielkopolski Kurator Oświaty. Obok gratulacji dla Stypendystów znalazły się również podziękowania dla nauczycieli, wychowawców oraz rodziców, którzy są współtwórcami sukcesów młodych ludzi.

Gratulujemy Szymonowi !